Objednávací systém eČasenka – ORL ambulancia

Viac času a pohody v ambulancii vďaka 100% organizácii čakárne.

Vieme, čo všetko máte na starosti a akú máte zodpovednosť. Myslíme si, že sestrička v ambulancii má pracovať pre lekára, nie pre čakáreň. Moderná čakáreň znamená uľahčenie a zefektívnenie práce.


Nechajte organizáciu čakárne na eČasenku:

  • tlač poradových lístkov (žiadne zapisovanie, vykladanie lístkov)
  • zobrazenie aktuálneho čísla (pacienti majú prehľad)
  • SMS služba
  • zaradenie cez internet – pacienti majú možnosť zaradiť sa do poradia cez internet
  • rezervácia – objednanie – pacient si môže rezervovať číslo vopred na kontrolu alebo ďalšiu návštevu
  • požiadať o recept cez internet – pacienti sa nemusia zdržovať čakaním alebo hradením do poradia, jednoducho požiadajú o recept cez internet a vyzdvihnú si ho u sestričky

SMS služba pre pacientov – ako to funguje ?

Ak pacient zistí, že bude dlho čakať, môže si zaplatiť SMS privolanie ako bude na rade. Pacient si po príchode do čakárne vytlačí poradových lístok. Na lístku má okrem svojho čísla aj krátky jedinečný kód. Môže čakať na mieste, alebo SMS-oku odoslať kód z lístka a odísť.

  1. Ak sa pacient rozhodne čakať, vytlačí si poradových lístok a čaká. Kiosk eČasenky zobrazuje práve vybavované číslo.
  2. Ak pacient zistí, že bude dlho čakať, môže využiť službu eČasenky – SMS notifikáciu. Na sktátené číslo 8877 pošle SMS kód so svojho poradového lístka. Odchádza z čakárne a môže lepšie využiť čas (ísť na nákup, venovať sa práci, atď.) Skôr, ako sa jeho poradové číslo dostane na rad, mu systém eČasenka pošle SMS aby sa vrátil. Pacient príde do čakárne a v krátkom čase bude vybavený.